Ulubione miejsce

Otwierając Winotekę zależało nam, przede wszystkim na tym, by nie był to tylko kolejny sklep sprzedający wino, ale by stworzyć miejsce spotkań pasjonatów wina, zarówno tych początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Realizując tę ideę organizujemy spotkania degustacyjne z producentami, importerami oraz zaprzyjaźnionymi sommelierami. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi Sommelierami wyjaśniamy naszym gościom zawiłe tajniki wiedzy o winie. Niezwykle istotne dla nas jest to, by wchodzący do Winoteki czuł niepowtarzalny klimat i już od samego progu czuł, że miejsce to jest tworzone przez ludzi z pasją, których zamiłowaniem jest naprawdę dobre wino. 

Na półkach Winoteki znajdziecie Państwo wina ze wszystkich, poza Antarktydą, kontynentów, starannie przez nas wyselekcjonowanych. Wsłuchujemy się  w oczekiwania naszych klientów, dlatego wybór wina stale się poszerza. W swojej ofercie posiadamy ponad trzysta pozycji win, których szeroka paleta smakowa i aromatyczna na pewno sprosta indywidualnym preferencjom, najbardziej wymagających klientów.

Pomagamy w wyborze wina, chcemy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do wina. Chcemy zarażać innych naszym zainteresowaniem winem oraz zapewnić naszym Klientom dostęp do najlepszych win.