O nas

Czas na Wino – Winoteka to profesjonalny sklep z winami, który powstał w 2018 roku. Jego otwarcie jest wynikiem pasji jego założycieli – sommelierów.

W naszej pracy dbamy o zadowolenie klientów z całej Polski oferując im najlepszej jakości wina z wielu krajów i regionów świata. Na naszych półkach można znaleźć ponad 300 różnych, starannie wyselekcjonowanych etykiet najlepszych walorów smakowych. Wina sprowadzamy z polecanych i sprawdzonych winnic. W Winotece nie brakuje również szampanów i win musujących.

Jako sommelierzy samodzielnie testujemy i niezwykle starannie dobieramy gatunki win, które dołączamy do naszej oferty, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Proponowane przez nas wina mają wyrafinowane smaki i nadają się zarówno do codziennych kolacji, jak i na wyjątkowe okazje. 

W naszej pracy dbamy również o to, aby profesjonalnie doradzać i pomagać naszym klientom w odpowiednim wyborze uwzględniając preferencje smaków. Służymy także pomocą w tworzeniu kart win dla restauracji i hoteli. Oferujemy degustacje oraz szkolenia dla klientów zarówno indywidualnych jak i firmowych.

Naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy usatysfakcjonować osoby, które podzielają nasze zamiłowanie do win.